Polštář proti chrápání Sweet Dream

Tento polštář byl vyvinut vědeckým týmem, který navrhl dokonalý anatomicko-ortopedický tvar umožňující lehké vypodložení krku. Uprostřed polštáře je také lehce zvýšený pěnový proužek, který znemožňuje ležet v nesprávné poloze a jemně vám dopomůže k pootočení hlavy. Tím výrazným způsobem snižuje chrápání, případně mu úplně zamezí. Polštář proti chrápání Sweet Dream je vyroben za použití high technologie a použité materiály zajišťují maximální komfort spánku.

Pro mnoho lidí na celém světě je utrpením sdílet ložnici s partnerem, který chrápe. Tento zvuk je podle nedávné studie dokonce srovnatelný s hlukem, který nadělá pod okny projíždějící rychlík, tedy 90 decibelů. Chrápání je způsobeno nesprávnou polohou ve spánku. Vzduch prochází zúženými místy horních cest dýchacích a jestliže má člověk špatnou polohu, snižuje průchodnost dechu a zvýšeným tlakem vzduchu rozkmitá měkké patro a čípek. Tím vydává nepříjemné, hlasité zvuky.

Některé pacienty ale chrápání "ohrožuje" na zdraví. Jedná se o tzv. spánkový apnoický syndrom. Zúžená místa horních cest dýchacích se zcela uzavřou a pacient přestane na určitou dobu dýchat. Nedostatkem kyslíku se vzbudí, začne opět dýchat, ale poté únavou usíná a celý cyklus se opakuje. Přerušovaný spánek je nekvalitní a pacient vstává unaven.

Na základě vědeckých poznatků byl vyvinut polštář Sweet Dream, který vám upraví polohu ve spánku tak, abyste měli dýchací cesty maximálně průchodné. Polštář je velmi příjemný, vyrobený z viskoelastické hmoty, tzv. líné pěny. Líná pěna příjemně obejme veškeré obrysy a křivky vašeho těla. Líná pěna optimalizuje svoji tuhost dle přijatého tepla, výborně se tvaruje a poskytuje jedinečné ortopedické vlastnosti širokému spektru uživatelů. Jakmile se tlak těla rovnoměrně rozloží, dojde k uvolnění svalů a k relaxaci, nepříjemný tlak omezující krevní oběh mizí. Vzhledem k mimořádné vlastnosti líné pěny nedochází k žádnému otlačení těla a to ani při změně polohy během spánku.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *